Dieta 1300 kcal

Dieta z uwagi na niską zawartość kalorii jest rekomendowana kobietom, które mają dość niskie zapotrzebowanie kaloryczne. Między innymi z uwagi na drobną budowę ciała, siedzący tryb życia, przy braku dodatkowej aktywności fizycznej, chcących pozbyć się zbędnych kilogramów.

Dieta 1500 kcal

Polecamy ją kobietom wykonującym lekką pracę (np. biurową) przy nieaktywnym trybie życia. Dieta 1500 kcal będzie również idealna dla kobiet które przy dodatkowej umiarkowanej aktywności fizycznej chcą chudnąć 0,5-1,5kg tygodniowo. Dieta ta jest także dla osób, które stosowały dietę 1300 kcal i chcą ustabilizować utraconą wagę. Podobnie jak dieta 1300 kcal bazuje na produktach nisko-tłuszczowych, dostarcza pełnowartościowe białko, zaś źródłem węglowodanów są produkty z pełnego przemiału, warzywa i owoce bogate w błonnik. W połączeniu z odpowiednią ilością wypijanej wody i lekkim treningiem można zobaczyć znaczne efekty spadku zbędnych kilogramów.

Dieta 1800 kcal

Świetnie sprawdzi się ona jako całodzienne wyżywienie dla kobiet i mężczyzn chcących zredukować masę ciała, przy podejmowaniu niewielkiej aktywności fizycznej. Dzięki tej diecie można bez wyrzeczeń i głodówek przy dodatkowych treningach zdrowo i systematycznie pozbywać się nadliczbowych kilogramów. Dieta ta zalecana jest również osobom, które schudły stosując dietę 1500 kalorii, a teraz chcą utrzymać uzyskane rezultaty.

Dieta 2000 kcal

Dieta rekomendowana jest kobietom i mężczyznom. Z pewnością sprawdzi się idealnie jako dieta odchudzająca dla mężczyzn z widoczną nadwagą, w tym mężczyznom podejmującym umiarkowaną aktywność fizyczną oraz aktywnym kobietom których celem jest zmiana nawyków żywieniowych na znacznie zdrowsze. Osoby, które pozostają na tej diecie, a marzą o widocznych efektach w postaci redukcji masy ciała powinny uwzględnić w swoim planie dnia dodatkową aktywność fizyczną kilka razy w tygodniu.

Dieta 2500 kcal

Diety tej z pewnością nie można nazwać niskokaloryczną, będzie idalnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn którzy  uprawiają rózne sporty. Pięć dobrze zbilansowanych posiłków, które zapewnią niezbednych składników przed i po treningu.

Masz pytanie ? Skontaktuj się z nami!

Kontakt