Dieta Lactose free

Dieta bezlaktozowa to odpowiednia opcja dla osób zmagających się z nietolerancją laktozy. Dzięki temu, że menu wyklucza produkty zawierające laktozę i zastępuje je odpowiednikami bezlaktozowymi, Twoje samopoczucie i stan zdrowia ulegną poprawie.

Przechodząc na takie menu, masz pewność, że dobrze się odżywiasz i dostarczasz do organizmu wszystko to, co niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. W poszczególnych posiłkach wykorzystuje się zamienniki bezlaktozowe, które są dla Ciebie bezpieczne- np. mleko kokosowe, mleko kozie, napoje roślinne.

Nietolerancja na cukier zawarty w mleku nie będzie Ci utrudniać życia. Białko jest pozyskiwane zarówno ze źródeł roślinnych, jak i zwierzęcych. Dieta bezlaktozowa opiera się na smacznych daniach, które są dostosowane do Twojego stanu zdrowia. W końcu zapanujesz nad nietolerancjami pokarmowymi, a poszczególne posiłki przyczynią się do poprawy samopoczucia.

Dla kogo?

1. Skierowana do osób nietolerujących laktozy.
2. Dla osób, którym po spożyciu produktów mlecznych towarzyszy uciążliwe uczucie dyskomfortu min. wzdęcia, bóle brzucha, kolki, zaparcia, gazy, biegunki.

Zamów dietę