Fit Dieta jest rodzinnym cateringiem, który działa na terenie Kaszub od 2017 roku

Stawiamy na jakość

Codziennie otrzymujesz pełnowartościowe posiłki, właściwą dla siebie liczbę kalorii, zbilansowane posiłki pod względem ilości białka, tłuszczy czy węglowodanów, a co najważniejsze- witamin. Pomaga nam w tym konwekcyjna metoda przygotowywania posiłków, dzięki której zostają zachowane naturalne witaminy, mikroelementy oraz inne cenne związki organiczne. Produkty, z których przygotowujemy posiłki są dostarczane od lokalnych dostawców – codziennie otrzymujemy świeże dostawy. Jesteśmy leganie działającą firmą, która posiada pozwolenie na prowadzenie takiej działalności od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie badania i kwalifikacje, by móc pracować podczas produkcji posiłków. W procesie produkcji wdrożyliśmy rygorystyczne procedury jakości HACCP.


Dzięki temu masz pewność, że posiłki, które otrzymujesz, przygotowane są z zachowaniem wszelkiej staranności i dbałości o każdy szczegół.

Zarządzaj zamówieniem 24h

Klienci, którzy utworzyli profil podczas składania zamówienia, mają 24h dostęp do swojego panelu klienta i mogą zarządzać swoim zamówieniem – w każdym momencie można zmienić dietę, adres dostawy czy nawet zawiesić dietę na czas wyjazdu czy choroby. Pamiętaj tylko, że należy to zrobić conajmniej 2 dni przed planowaną zmianą. Nasi Klieci widzą również menu na kilka dni przed dostarczeniem posiłków.

Menu układane przez doświadczonego dietetyka

Dzięki temu, masz pewność, że jest ono tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii.
Posiłki komponujemy z produktów, które przy stosunkowo niskiej wartości kalorycznej są bogate w witaminy, minerały oraz inne cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nasi kucharze stosują odpowiednie metody obróbki termicznej, aby dania były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Przede wszystkim jednak wykorzystują całą swoją wiedzę i fantazję kulinarną do tworzenia smacznych i urozmaiconych potraw.
Kupujemy zawsze najlepsze gatunkowo produkty od sprawdzonych dostawców- codziennie otrzymujemy świeże dostawy produktów, z których przygotowujemy dla Was posiłki.

Konsultacje dietetyczne

Potrzebujesz porady, a może pomocy przy wyborze diety? Napisz do nas maila lub zadzwoń na infolinię 794-331-661. Wkrótce również przywrócimy możliwość bezpłatnych konsultacji w naszych 2 gabinetach- w Kościerzynie oraz Kartuzach.

Wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy

Nie musisz marnować czasu na kolejki w sklepach, kilkugodzinnym przygotowywaniu potraw… no i zmywaniu naczyń. Oszczędzasz prąd, energię, masz niższe rachunki za wodę. Nie wyrzucasz do kosza zbędnego, przeterminowanego jedzenia. Masz więcej czasu dla siebie, znajomych i rodziny… spacer z psem czy bieganie.

Urozmaicona dieta

Dzięki naszej diecie zapomnisz o przetworzonej żywności. W regularnych odstępach czasu co 3-4 godziny dostarczysz organizmowi zdrowe, zbilansowane posiłki. Ma to ogromne znaczenie, bo poziom glukozy jest stały, a Ty nie masz ochoty podjadać niezdrowych przekąsek. Pięknie podane, efektowne i kolorowe posiłki to przyjemność jedzenia. A to wszystko po to, aby pokazać Klientom inne oblicze zdrowego żywienia. Dieta nie może być karą, ograniczeniem, ale przede wszystkim codzienną przyjemnością zapakowaną w pudełka cateringu dietetycznego oraz dostarczaniem organizmowi niezbędnych substancji i energii.

Koniec z bezmyślnym jedzeniem

Jedzenie przed telewizorem, zjadanie po dzieciach, czy sięganie po niezdrowe przekąski w sklepie… podjadanie produktów przy przygotowywaniu potraw – nieświadomie dostarczamy w ten sposób dodatkowych kalorii. Dzięki cateringowi dietetycznemu możesz uniknąć wspomnianych pokus , bo nie będziesz miał do nich okazji