Dieta standard

Dostępne kaloryczności: 1300, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal

Co najważniejsze Dieta Standard jest przeznaczona dla osób, które nie są aktywne fizycznie, jednakże za pomocą odpowiedniego odżywiania, chciałyby zredukować swoją wagę. Menu zawiera gluten oraz laktozę. W diecie odchudzającej, kluczową kwestią jest odpowiedni dobór kalorii. Właściwie skomponowane posiłki pozwolą nam uporać się ze zbędnymi kilogramami oraz cieszyć się wymarzoną figurą i lepszym samopoczuciem.

Menu przede wszystkim bazuje na nabiale, chudym mięsie, warzywach, owocach, jajach, nasionach roślin strączkowych, orzechach. Znajdziemy tu sporo sałatek, zapiekanek warzywnych, jogurtów i koktajli. Dieta odchudzająca pozwoli Ci uporać się z tzw. „atakami głodu”. Mniejsza ilość węglowodanów, została tu odpowiednio rozłożona tak, by jak najefektywniej pomóc Ci w utracie zbędnych kilogramów. 

Dieta standardowa – dla kogo?

Tak naprawdę dla każdego. Przeznaczona dla tych, którzy chcą zmienić coś w swoim stylu życia. Dieta składa się z pięciu zbilansowanych posiłków opracowanych przez doświadczonego dietetyka. Stosując tą dietę możesz zadbać o piękną sylwetkę oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Ilość posiłków w diecie

Wiele kaloryczności do wyboru

W naszym cateringu oferujemy dietę keto o pięciu wariantach kaloryczności: 1300, 1500, 2000 oraz 2500. 

Na każdy zestaw składa się pięć posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Wszystkie posiłki są zbilansowane pod względem makroskładników odpowiednich dla diety standardowej, ponadto bogate są one w warzywa i owoce, by nie dopuścić do niedoborów witamin i składników mineralnych. 

Dieta standardowa jest bardzo zróżnicowana. Oznacza to, że zawiera szeroki wachlarz produktów, m.in. mięsa, ryby, jaja, warzywa i owoce.

Dieta – konsultacje dietetyczne

W każdym momencie trwania diety możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych. Nieważne czy jesteś na początku drogi, czy korzystasz z diety od dłuższego czasu. Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku. Konsultację możesz umówić kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Zamów dietę