Fit Dieta to catering dietetyczny, który pozwoli na prowadzenie nowoczesnego, zdrowego stylu życia. Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa pozwala na spożywanie posiłków, których odpowiednia wartość kaloryczna będzie szła w parze z ich wyjątkowym smakiem, a odpowiednio zbilansowane składniki dodadzą energii i przysłużą się do znaczącej poprawy zdrowia i samopoczucia. Dieta z dostawą do domu jest wspaniałym rozwiązaniem w przypadku braku czasu na samodzielne gotowanie. Regularne spożywanie zdrowych posiłków pozwala na stopniową i dzięki temu skuteczną zmianę nawyków żywieniowych. Dbamy o zdrowie mieszkańców miasta Kartuzy, Sierakowice i Kościerzyna (oraz okolic tych miejscowości)

Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem czas mija – a Ty nadal nie rozpocząłeś pracy nad wprowadzeniem, jakże potrzebnego naszemu organizmowi- zdrowego trybu życia?? Zastanawiasz się, kiedy podczas zabieganego dnia uda ci się zrobić ekologiczne zakupy, przyrządzić pyszne zdrowe potrawy, zjeść o odpowiedniej porze, zadbać o siebie…?

Fit Dieta zadba o ciebie kompleksowo!
Menu Fit Diety jest układane przez doświadczonego dietetyka

Dieta zbilansowana, odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb a do tego pyszna i różnorodna. Przygotowana przez kreatywnego szefa kuchni, dostarczona pod Twoje drzwi codziennie rano przez sympatycznego kuriera. Dodatkowo możliwość konsultacji z renomowanym dietetykiem, regularne analizy składu ciała i monitorowanie postępów odchudzania- Czegóż chcieć więcej?
Pozwól nam się rozpieszczać 🙂 Zyskaj czas dla rodziny, osiągnij szczupłą sylwetkę i tryskaj energią jak My! Wybierz program, który odpowiada CI najbardziej a my gwarantujemy, że droga do celu będzie zdrowa i smaczna!

Dzięki temu, masz pewność, że jest ono tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii.

Posiłki komponujemy z produktów, które przy stosunkowo niskiej wartości kalorycznej są bogate w witaminy, minerały oraz inne cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nasi kucharze stosują odpowiednie metody obróbki termicznej, aby dania były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Przede wszystkim jednak wykorzystują całą swoją wiedzę i fantazję kulinarną do tworzenia smacznych i urozmaiconych potraw.
Kupujemy zawsze najlepsze gatunkowo produkty od sprawdzonych dostawców.
Do gotowania potraw używamy najwyższej jakości naczyń kuchennych Philipiak Milano dzięki czemu masz pewność,
że zastosowaliśmy najzdrowsze techniki obróbki, takie jak gotowanie na parze, pieczenie czy smażenie bez tłuszczu.

Wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy 

Nie musisz marnować czasu na kolejki w sklepach, kilkugodzinnym przygotowywaniu potraw… no i zmywaniu naczyń. Oszczędzasz prąd, energię, masz niższe rachunki za wodę. Nie wyrzucasz do kosza zbędnego, przeterminowanego jedzenia. Masz więcej czasu dla siebie, znajomych i rodziny… spacer z psem czy bieganie.

Urozmaicona dieta

Dzięki naszej diecie zapomnisz o przetworzonej żywności. W regularnych odstępach czasu co 3-4 godziny dostarczysz organizmowi zdrowe, zbilansowane posiłki. Ma to ogromne znaczenie, bo poziom glukozy jest stały, a Ty nie masz ochoty podjadać niezdrowych przekąsek. Pięknie podane, efektowne i kolorowe posiłki to przyjemność jedzenia.

Zmiana nawyków żywieniowych pod kontrolą dietetyka

Codziennie otrzymujesz pełnowartościowe posiłki, właściwą dla siebie liczbę kalorii, zbilansowane posiłki pod względem ilości białka, tłuszczy czy węglowodanów. Wszystko pod kontrolą dietetyków z Twojej Kliniki

Koniec z bezmyślnym jedzeniem

Jedzenie przed telewizorem, zjadanie po dzieciach, czy sięganie po niezdrowe przekąski w sklepie… podjadanie produktów przy przygotowywaniu potraw – nieświadomie dostarczamy w ten sposób dodatkowych kalorii. Dzięki cateringowi dietetycznemu możesz uniknąć wspomnianych pokus , bo nie będziesz miał do nich okazji

Chciałbyś nas o coś zapytać ? Skontaktuj się z nami!

Kontakt