FIt Dieta jest rodzinnym cateringiem, który działa na terenie Kaszub od 2017 roku. Dlaczego my ?

Stawiamy na jakość

Codziennie otrzymujesz pełnowartościowe posiłki, właściwą dla siebie liczbę kalorii, zbilansowane posiłki pod względem ilości białka, tłuszczy czy węglowodanów, a co najważniejsze- witamin. Pomaga nam w tym konwekcyjna metoda przygotowywania posiłków, dzięki której zostają zachowane naturalne witaminy, mikroelementy oraz inne cenne związki organiczne. Produkty, z których przygotowujemy posiłki są dostarczane od lokalnych dostawców - codziennie otrzymujemy świeże dostawy. Jesteśmy leganie działającą firmą, która posiada pozwolenie na prowadzenie takiej działalności od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie badania i kwalifikacje, by móc pracować podczas produkcji posiłków. W procesie produkcji wdrożyliśmy rygorystyczne procedury jakości HACCP.
Dzięki temu masz pewność, że posiłki, które otrzymujesz, przygotowane są z zachowaniem wszelkiej staranności i dbałości o każdy szczegół.

Zarządzaj zamówieniem 24h

Klienci, którzy utworzyli profil podczas składania zamówienia, mają 24h dostęp do swojego panelu klienta i mogą zarządzać swoim zamówieniem - w każdym momencie można zmienić dietę, adres dostawy czy nawet zawiesić dietę na czas wyjazdu czy choroby. Pamiętaj tylko, że należy to zrobić conajmniej 2 dni przed planowaną zmianą. Nasi Klieci widzą również menu na kilka dni przed dostarczeniem posiłków.

Menu Fit Diety jest układane przez doświadczonego dietetyka- Esterę Kostuch (www.kostuch.dobrydietetyk.pl).

Dzięki temu, masz pewność, że jest ono tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii.
Posiłki komponujemy z produktów, które przy stosunkowo niskiej wartości kalorycznej są bogate w witaminy, minerały oraz inne cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nasi kucharze stosują odpowiednie metody obróbki termicznej, aby dania były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Przede wszystkim jednak wykorzystują całą swoją wiedzę i fantazję kulinarną do tworzenia smacznych i urozmaiconych potraw.
Kupujemy zawsze najlepsze gatunkowo produkty od sprawdzonych dostawców- codziennie otrzymujemy świeże dostawy produktów, z których przygotowujemy dla Was posiłki.

Konsultacje dietetyczne

Potrzebujesz porady, a może pomocy przy wyborze diety? Napisz do nas maila lub zadzwoń na infolinię 794-331-661. Wkrótce również przywrócimy możliwość bezpłatnych konsultacji w naszych 2 gabinetach- w Kościerzynie oraz Kartuzach.

Wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy

Nie musisz marnować czasu na kolejki w sklepach, kilkugodzinnym przygotowywaniu potraw… no i zmywaniu naczyń. Oszczędzasz prąd, energię, masz niższe rachunki za wodę. Nie wyrzucasz do kosza zbędnego, przeterminowanego jedzenia. Masz więcej czasu dla siebie, znajomych i rodziny… spacer z psem czy bieganie.

Urozmaicona dieta

Dzięki naszej diecie zapomnisz o przetworzonej żywności. W regularnych odstępach czasu co 3-4 godziny dostarczysz organizmowi zdrowe, zbilansowane posiłki. Ma to ogromne znaczenie, bo poziom glukozy jest stały, a Ty nie masz ochoty podjadać niezdrowych przekąsek. Pięknie podane, efektowne i kolorowe posiłki to przyjemność jedzenia. A to wszystko po to, aby pokazać Klientom inne oblicze zdrowego żywienia. Dieta nie może być karą, ograniczeniem, ale przede wszystkim codzienną przyjemnością zapakowaną w pudełka cateringu dietetycznego oraz dostarczaniem organizmowi niezbędnych substancji i energii .

Koniec z bezmyślnym jedzeniem

Jedzenie przed telewizorem, zjadanie po dzieciach, czy sięganie po niezdrowe przekąski w sklepie… podjadanie produktów przy przygotowywaniu potraw – nieświadomie dostarczamy w ten sposób dodatkowych kalorii. Dzięki cateringowi dietetycznemu możesz uniknąć wspomnianych pokus , bo nie będziesz miał do nich okazji