Niski Indeks Glikemiczny

Dieta niski indeks glikemiczny sprawi, że w końcu zapanujesz nad funkcjonowaniem gospodarki cukrowej w organizmie. Jeśli masz problemy z niewłaściwym poziomem glukozy we krwi, to takie posiłki będą dla Ciebie odpowiednie. Dieta ta jest wskazana przy insulinooporności (bez podwieczorków w postaci Smoothie), cukrzycy.

Co istotne, ogranicza ona ryzyko wystąpienia cukrzycy, chorób serca oraz otyłości. Starannie skomponowane menu sprawi, że poczujesz się dużo lepiej. Mało tego, nie będziesz się zastanawiał, czy na pewno prawidłowo się odżywiasz. Teraz już wszystko masz pod kontrolą – nawet swoją wagę. Menu diety z niskim indeksem glikemicznym jest urozmaicone i na pewno przypadnie Ci do gustu.

Posiłki opierają się na warzywach, owocach, mięsie, rybach, produktach mlecznych, jajach, nasionach roślin strączkowych oraz na orzechach. Składniki w daniach mają niski indeks glikemiczny i ładunek glikemiczny (udział gramowy danego składnika w potrawie). Dieta z niskim indeksem glikemicznym jest urozmaicona, ale też pełnowartościowa. Pozwoli ona na dostarczanie do Twojego organizmu wszystkiego tego, co najlepsze przy danym stanie chorobowym. Polecamy także diety bez laktozy.

Już teraz wypróbuj posiłki stworzone dla Ciebie, a na pewno będziesz zadowolony!

Zamów dietę