Detoks sokowo-koktajlowy Trójmiasto

Nasz detoks sokowo-koktajlowy w Trójmieście to zdrowsza wersja diety sokowej. Stosowany jest on w celu szybkiej redukcji masy ciała oraz detoksykacji organizmu. Maksymalny czas takiego sposobu jedzenia powinien wynosić 5 dni. Dieta ta polega na codziennym piciu świeżo wyciskanych soków owocowych i warzywnych oraz koktajli na bazie mleka, mleka roślinnego, kefiru czy maślanki z dodatkiem węglowodanów – kaszy, płatków itp. Napoje urozmaicone są także licznymi przyprawami, które oprócz tego, że dodają smaku, przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu. Z nami codziennie odkryjesz prawdziwe bogactwo smaków pochodzących z najlepszych warzyw i owoców. Po zakończeniu detoksu sokowo-koktajlowego warto wypróbować inne nasze propozycje, na przykład dietę wegetariańską z rybami.

Detoks na oczyszczenie organizmu i szybką redukcję masy ciała

Dieta sokowo-koktajlowa ma dwa nadrzędne cele: detoks organizmu oraz utratę zbędnych kilogramów. Jej podstawową zasadą jest picie o stałych porach koktajli oraz soków owocowo-warzywnych, które zastępują normalne posiłki. Zastosowanie detoksu sokowo-koktajlowego prowadzi do spadku masy ciała o 2-3 kilogramy w ciągu kilkudniowej kuracji odchudzającej. Nie należy przekraczać maksymalnego okresu trwania detoksu, gdyż może się on okazać zbytnim obciążeniem dla organizmu.

Warzywa i owoce, które są podstawowymi składnikami jadłospisu w tej diecie, dostarczają dużych ilości błonnika pokarmowego. Reguluje on pracę układu trawiennego i przyspiesza procesy przemiany materii. Co szalenie istotne, DETOKS MOGĄ STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE OSOBY ZDROWE!

Kto nie powinien stosować diety sokowo-koktajlowej?

Dieta sokowo-koktajlowa nie jest dla każdego mieszkańca Trójmiasta i okolic. Detoksu nie powinny stosować osoby cierpiące na choroby przewlekłe, przede wszystkim chorzy na cukrzycę lub cierpiący na zaburzenia tolerancji glukozy. Wynika to z prostej przyczyny – spożywane w czasie detoksykacji płynne posiłki odznaczają się wysokim indeksem glikemicznym, którego takie osoby powinny unikać. Dla nich dużo lepszym sposobem na powrót do formy będzie wybranie naszej diety o niskim indeksie glikemicznym w Gdańsku i sąsiednich miejscowościach.

Detoks sokowo-koktajlowy nie powinien być też stosowany przez osoby ciężarne i karmiące piersią, a także dzieci i młodzież. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Razem z naszym dietetykiem sprawdzimy, czy istnieją przeciwwskazania do stosowania detoksu.

Czym nasza propozycja różni się od detoksu sokowego?

Detoks sokowo-koktajlowy nie opiera się jedynie na piciu soków ze świeżych warzyw i owoców. Zmodyfikowaliśmy detoks sokowy zwykle spotykany w Trójmieście i dodaliśmy do niego zdrowe koktajle, które zawierają wiele cennych składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W ten sposób efekt detoksu jest jeszcze bardziej korzystny, a sama dieta niezwykle smaczna.

Sprawdź skuteczność diety wegetariańskiej z rybami.

Zamów dietę